کتاب «نطق سلیمان» به چاپ چهارم رسید

کتاب «نطق سلیمان» به چاپ چهارم رسید

در پی استقبال دوستداران کتاب به ویژه مکتب سردار شهید حاج قاسم سلیمانی کتاب «نطق سلیمان» با موضوع سخنرانی‌های محوربندی شده سردار دلها توسط دانشکده و پژوهشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه جامع امام حسین(ع) به چاپ چهارم رسید.

تبیین مکتب شهید سلیمانی مستلزم پرداختن به ابعاد مختلف آن مبتنی بر یک نقشه راه اقدامی جامع و کلان است که در کتاب «نطق سلیمان» تلاش شده است تا به عنوان یکی از بخش‌های اصلی این نقشه جامع و کلان، مجموعه سخنرانی‌های منتخب شهید سلیمانی با یک رویکرد علمی و تحقیقی، توسط اساتید و پژوهشگران دانشگاهی به قلم تحریر درآید.

این کتاب مشتمل بر یک مقدمه و ۱۸ بخش از سخنرانی‌های شهید سردار سلیمانی است که در مراسم سالروز فتح خرمشهر در تهران، یادواره شهدای مخابرات در کرمان، کنگره شهدای استان قم، یادواره شهدای لشکر ۲۷ محمد رسول‌الله در تهران، مراسم شهدای ادوات لشکر ۴۱ ثارالله در کرمان، یادواره شهید حسن شاطری در تهران، سالروز عملیات بیت‌المقدس در تهران، کنگره هشت هزار شهید استان گیلان در رشت، سالگرد شهید همدانی در تهران، یادواره شهدای ملایر، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در کرمان و روز جهانی مسجد در تهران صورت گرفته است.

همچنین در ادامه این کتاب به مجموعه سخنرانی شهید حاج قاسم سلیمانی در مراسم سالگرد شهادت حاج عماد مغنیه در تهران، مراسم شهید حسین‌پور در لنگرود، هفته دفاع مقدس در اصفهان، یادبود شهید نصیری در تهران، یادواره شهدای محله کن در تهران و یادواره عملیات رمضان در همدان پرداخته شده است.

گفتنی است کتاب «نطق سلیمان» در ۳۰۹ صفحه توسط موسسه چاپ و انتشارات دانشگاه جامع امام حسین(ع) با بهای ۳۹ هزار تومان در دسترس علاقمندان قرار دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟