دره مردگان راه رونده

دره مردگان راه رونده

کتاب دره مردگان راه رونده جلد ششم از مجموعه داستان دشت پارسوا، اثری است از مریم عزیزی به چاپ انتشارات افق. اولین مجموعه داستان شش جلدی به قلم نویسنده ای جوان که فضایی وحشت آور، تخیلی و مرموز را با نقش آفرینی قهرمانانی مانا توامان دارد. ماندانا قهرمان اصلی داستان است که در جلد نخست با کشف دنیای جادوگرها پی به رمز و راز و حقایقی شگفت آور می برد و به دنبال آن ماجرایی بی بدیل را تجربه می کند.

 

گزیده ای از کتاب

رازیان جوان نفس نفس می زد و گونه های استخوانی اش به سرخی دانه های نیمه رسیده ی انار شده بود. رازیان یک دقیقه ای در جایش ایستاد تا نفس هایش را منظم کند و بعد دست به گره گیسوانش برد و سعی کرد بازشان کند. ماندانا خیره به او جلو رفت و به جزئیات صورت، طرح دست ها و طرز ایستادنش و آن طور که نفس هایش را به درون می کشید و رها می کرد، دقیق شد. روی انحنای گردنش، در محلی که استخوان ترقوه اش به شانه می رسید، خالی درشت و قهوه ای رنگ داشت. پوست دستانش لطیف بود و خط رگ هایش همان قدر برآمده بود که از او به یاد داشت. کف دست هایش سرخ، متورم و خاک آلود بود.

رازیان نمی توانست گره گیسوانش را باز کند و همین هم خط عمیق اخمی را که ماندانا همیشه از چهره ی او به یاد داشت، روی پیشانی اش نقش کرده بود…

برای خرید آنلاین این کتاب اینجا را کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟