آکادمی سلطه بر موفقیت

آکادمی سلطه بر موفقیت

کتاب آکادمی سلطه بر موفقیت نوشتۀ برایان تریسی، مسیری است عملی و تضمین شده برای دستیابی به حداکثر کارایی و موفقیت در کسب اهداف در تمام جنبه‌های زندگی شخصی و حرفه‌ای و دستیابی به زندگی‌ای که آرزوی آن را دارید.

این کتاب چکیده سمینار دو روزه Success Mastery Academy برایان تریسی (Brian Tracy) است که در حال حاضر فایل‌های صوتی آن در سایت وی به فروش می‌رسد. او در این نوع سمینارها که بیش از دوازده ساعت طول می‌کشند، برای شرکت کنندگان بیش از هزاران ایده و استراتژی‌های مهیج و کاربردی برای دستیابی به اهداف فردی و رشد و تعالی کسب و کار ارائه می‌نماید.

شما در کتاب آکادمی سلطه بر موفقیت (Brian Tracy success mastery academy) با دنیایی از ایده‌های جدید مواجه می‌شوید که با به کارگیری آن‌ها می‌توانید جزء سه درصد بالای جامعه خود شوید و با مدیریت بر خود به حداکثر توانایی دست یابید. اجرای ایده‌ها و استراتژی‌های ارائه شده در این کتاب به شما کمک خواهد کرد بتوانید هدف گذاری نموده و برای رسیدن به اهداف خود برنامه اجرایی تدوین کنید؛ زندگی شخصی و حرفه‌ای خود را به بهترین نحو ممکن هدایت کنید، برای دستیابی به هر آنچه تصور می‌کنید انگیزه ایجاد کنید؛ به مهارت‌های مذاکره، فروش و بهره‌برداری مؤثر از زمان تسلط پیدا کنید و به موفقیت در زندگی، کسب و کار با استقلال مالی و زندگی که آرزوی آن را دارید، دست یابید.

 

جملات برگزیده کتاب آکادمی سلطه بر موفقیت:

– شما همان چیزی خواهید شد که بیشتر اوقات به آن فکر می‌کنید.
– شکست راهی است که از طریق آن می‌توانید مجدد هوشمندانه‌تر کار را آغاز کنید.
– بذر فرصت، امتیاز برابر یا بهتر از آنچه تاکنون داشته‌اید در شکست‌ها یا موانعِ مسیر کاشته شده است.
– اگر می‌خواهید سریع‌تر به موفقیت دست‌ پیدا کنید باید سرعت شکست‌هایتان را دو برابر کنید. شکست روی دیگر سکه موفقیت است.
– شجاعت یعنی آغاز کار وقتی هیچ تضمینی برای موفقیت وجود ندارد.

 

در بخشی از کتاب آکادمی سلطه بر موفقیت می‌خوانیم:

تمام میلیونرهای خودساخته افرادی قاطع و مصمم هستند. تمام آن‌ها تصمیم‌شان را گرفته‌اند. معمولاً تصمیم‌ گرفتن حتی تصمیم بد بهتر از تصمیم‌ نگرفتن است. اصلاً می‌توانید انسان موفقی را در نظر بگیرید که فردی مصمم نبوده؟ به خود بگوید: «نمی‌دانم، شاید انجام دهم شاید انجام ندهم! آره، نه، بگذار راجع به آن فکر کنم!» اما چرا بعضی‌ها مصمم نیستند؟ علت اصلی این مسئله چیست؟ ترس از شکست. می‌ترسند اشتباه کنند. اگر کسی مطمئن باشد که به نتیجه دست خواهد یافت، مسلماً تصمیمش را می‌گیرد. اما باید بدانیم چون هیچ تضمینی برای آینده وجود ندارد، در هر تصمیمی حتماً ریسک‌ هست. باید بدانیم انسان‌های موفق کسانی نیستند که تصمیم‌های درست می‌گیرند، کسانی هستند که درست تصمیم می‌گیرند. به بیان دیگر، وقتی تصمیم می‌گیرند بازخورد تصمیم خود را مشاهده کرده و بر مبنای این بازخورد عملکرد خود را اصلاح می‌کنند.

برای فکر کردن، برنامه‌ریزی و تصمیم‌ گرفتن زمان را کنار بگذارید. هرچه تصمیم شما مهم‌تر باشد، زمان بیشتری برای بررسی آن لازم است. به ‌یاد داشته باشید انسان‌های موفق درباره مسائل مهم سریع تصمیم‌گیری نمی‌کنند. برای بررسی مسائل وقت کافی در نظر می‌گیرند و پس از آن‌ که به نتیجه رسیدند، قاطعانه و مصمم عمل می‌کنند. در این شرایط به ‌یاد داشته باشید که باید برای دریافت بازخوردها و تصحیح برنامه‌هایتان آماده باشید.

برای خرید آنلاین اینجا را کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟