انتشار کتاب رهبری فروتنانه (قدرت روابط، شفافیت و اعتماد) با ترجمه دکتر محمد مردانی شهربابک و شهاب عبدالملکی
  • ۱۴۰۰-۰۴-۱۴
  • 56 بازدید
  • 0 نظر
  • دسته ها : اخبار

انتشار کتاب رهبری فروتنانه (قدرت روابط، شفافیت و اعتماد) با ترجمه دکتر محمد مردانی شهربابک و شهاب عبدالملکی

امروزه برای اینکه سازمان و یا کسب وکار شما مسـیر موفقیت را طـی کنند، بایـد شـما تبدیل به رهبر موفق و فروتن بشوید؛ اما رهبر اشکال و سطوح مختلفی دارد. در ایـن کتـاب، از انواع آن و شکل رهبر که امروزه موردنیاز است، صحب میکنیم.

کتاب مقابل شما،تالیف ادگـار شـاین اسـتاد افتخـاری انسـتیتو تکنولـوژی دانشـکده مدیریت دانشگاه MIT ماساچوست و پسرش پیتر شاین مؤسس و مدیر ارشد مؤسسـه رهبری و فرهنگ سازمانی است. در ایـن کتـاب ضـمن آشـنایی بـا سـطوح چهارگانـه رهبر ، خواهید دید که چگونه از طریق رهبـر متواضـعانه و ایجـاد فرهنـگ رابطـه سطح دو، میتوانید در فرهنگ سازمانی، تحول ایجاد کرده و بـا ایجـاد روابـط صـمیمانه، شخصی شده و مبتنی بر شفافیت، اعتماد و در انتظارات متقابل ، همکار و مشـارکت فعال کارکنان را توسعه داده و از این طریق موفق به غلبه بر چالش های سـازمان شـده و شرایط و ارزشهای بهتر را برای آن به ارمغان آورید.

رهبرا متواضع، همه افراد را ارزشمند مـی داننـد و متکـی بـر روابـط، شـفافیت، صداقت، اعتماد درونی، انتظارات متقابل و درنتیجه همکار و مشـارک گروهـی است. البته فرهنگ مدیریتی مستبدانه و تنبیهی میتواند رهبرا متواضع را به حاشیه رانـده و یا از پا درآورد.

این کتاب توسط انتشارات دانشگاه جامع امام حسین (ع) به چاپ رسیده است.شما عزیزان میتوانید برای تهیه این کتاب به سایت fa.bookiversity.irمراجعه کنید یا از طریق شماره های زیر ۰۹۱۰۷۶۱۶۹۹۵ ،۸۸۸۳۲۷۷۷ به خرید این کتاب اقدام بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟