سرزمین مامورهای مخفی(داستان هایی از پشت دیوار برلین)
  • ۱۴۰۰-۰۴-۰۶
  • 36 بازدید
  • 0 نظر
  • دسته ها : اخبار

سرزمین مامورهای مخفی(داستان هایی از پشت دیوار برلین)

کتاب سرزمین مامورهای مخفی اثری می باشد تحسین شده از “آنا فاندر” که “داستان هایی از پشت دیوار برلین” را شرح می دهد.
“آنا فاندر”، نویسنده ی برنده ی جایزه، در این داستان دلخراش از زندگی در پشت پرده آهنین و به ویژه از زندگی زیر مشت آهنین اشتازی ، نیروی امنیتی دولت وحشی آلمان شرقی ، گزارشی قدرتمندانه از مقاومت در برابر دیکتاتوری کمونیستی آلمان شرقی ارائه می دهد.

“سرزمین مامورهای مخفی” از “آنا فاندر” از شاهکارهای گزارش تحقیقی است که با واضح بودن قصه و روایتی جذاب از یک داستان جهانی واقعی ساخته شده است.
جمهوری دموکراتیک آلمان – آلمان شرقی – در طول تاریخچه ی ۴۰ ساله ی خود ، با کمک شوروی ، بهترین دولت پلیسی بود. ارگان نظارتی بر داخل و فعالیت های اطلاعاتی خارجی، اشتازی نام داشت که بهتر از هر پلیس مخفی مدرنی ، ارتش بزرگی از شهروندان جاسوس را سازماندهی کرده بود. “آنا فاندر”، نویسنده ی استرالیایی ، فرهنگ جاسوسی داخلی و تأثیرات آن بر بخشی از جامعه ی آلمان شرقی را کاملا مستند، ارائه می کند.

اعترافات قربانیان و مرتکبین جنایت بسیار آزاردهنده و خام است اما “آنا فاندر” خود را به مصاحبه های خشک و رسمی و پاراگرافی محدود نمی کند. او زمینه ای را ایجاد می کند که با رنگ های خاکستری نقاشی شده است؛ منظره ای که به طرز عجیبی زیبا و تاریک به نظر می رسد و جذاب است.

فصل ها با توصیفات گیرا از برلین در طول شب پیش می رود، که شایستگی یک پایتخت بی نظیر بودن را دارد و این وصف جو کلانشهری است که بسیاری از مردم دنیا را در طول تاریخ به خود جلب کرده است.

این کتاب توسط آنا فاندر نوشته شده است ،که انتشارت مهرگان خرد آن را به چاپ رسانیده است.شما عزیزان میتوانید برای تهیه این کتاب به سایت fa.bookiversity.irمراجعه کنید یا از طریق شماره های زیر ۰۹۱۰۷۶۱۶۹۹۵ ،۸۸۸۳۲۷۷۷ به خرید این کتاب اقدام بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟