کتاب صخور به چاپ سوم رسید
  • ۱۴۰۰-۰۳-۲۰
  • 34 بازدید
  • 0 نظر
  • دسته ها : اخبار

کتاب صخور به چاپ سوم رسید

کتاب «صخور» که موضوعی ماورایی دارد و در دسته آثار فانتزی قرار می‌گیرد در مدت زمان کوتاهی (پس از عرضه در نمایشگاه کتاب تهران) به چاپ سوم رسید.

رمان صخور که همزمان با نمایشگاه کتاب عرضه شد، در کمتر از دو ماه به چاپ سوم رسید.

چاپ سوم رمان «صخور» جلد سوم از مجموعه «هفت جن» اثر امید کوره‌چی را نشر کتابستان معرفت روانه بازار کتاب کرده است.

«صخور» در واقع دنباله‌ای است بر رمان‌های «هفت جن» و «لوثیا» که در آن دو نیروی خیر و شر با هم در مبارزه هستند و پای این مبارزه به زندگی امروز نیز کشیده می‌شود. انسان‌های امروزی درگیر این درگیری در جهان دیگری هستند و گاهی آسیب می‌بینند و یا خودشان در این درگی ی نقش دارند. این اثر را باید در گونه ادبیات فانتزی با مضمونی دینی دسته بندی کرد که نویسنده کوشش داشته تا در این ژانر اثری بومی و ایرانی خلق کند.

اثری که نشان داد در صورت تولید با کیفیت داخلی مخاطب به آن اقبال نشان خواهد داد. اثری که در روزهای نمایشگاه کتاب تهران پرفروش‌ترین اثر این ناشر در روزهای نمایشگاه کتاب بود. این اثر از این حیث که در فضایی ماورایی رقم می‌خورد و حال و هوایی رازآلود دارد توجه مخاطب نوجوان را نیز به خود جلب کرده است.

«حس نکبتی افتاد به جانم و حالم بد شد اما این نیت قلبم را هیچ عوض نکرد چرا که کنجکاوی بدتر از آتش افتاده بود به جانم تا هر طور شده وارد اتاقک مخصوص شوم…»

رمان «صخور» که امید کوره‌چی آن را نوشته در ۳۹۵ صفحه با قیمت ۷۵ هزار تومان توسط نشر کتابستان معرفت عرضه شده است.

شما عزیزان میتوانید برای تهیه این کتاب به سایت fa.bookiversity.ir مراجعه فرمایید.یا از طریق شماره های زیر  ۸۸۸۳۲۷۷۷ ،۰۹۳۷۸۶۲۰۴۰۶ به خرید این کتاب اقدام فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟