انتشار چاپ دوم رمان جان بها
  • ۱۴۰۰-۰۳-۲۰
  • 38 بازدید
  • 0 نظر
  • دسته ها : اخبار

انتشار چاپ دوم رمان جان بها

کتاب جان بها توسط سیدمصطفی موسوی نوشته شده است،که انتشارات کتابستان معرفت آن را به چاپ دوم رسانده.

رمان «جان‌بها» نوشته سیدمصطفی موسوی به‌تازگی توسط انتشارات کتابستان معرفت به چاپ دوم رسیده است. چاپ اول این‌کتاب اسفندماه ۹۹ عرضه شد و حالا نسخه‌های چاپ دومش راهی بازار نشر شده‌اند.

رمان جان‌بها به‌عنوان یک‌رمان امنیتی درباره حوادث سال ۹۸ معرفی شده، و پیش از شروعش، آیه ۵۷ سوره عنکبوت درج شده که: «هر انسانی طعم مرگ را می‌چشد.» نویسنده کتاب می‌گوید داستانش تلفیقی از آن‌چه دیده و آن‌چه شنیده است و برخی مطالب کتاب را هم برایش تعریف کرده‌اند. موسوی همچنین می‌گوید برخی از فرازهای داستانش را به‌طور شفاهی از مأموران امنیتی شنیده و بعضی‌دیگر از مطالب کتابش نیز، خاطرات نانوشته نیروهای اطلاعاتی کشور هستند.

نویسنده کتاب ، پیش از شروع متن داستانش، این‌تذکر را به مخاطبان کتاب داده است که در حالی که آن‌ها مشغول مطالعه این‌کتاب در امنیت و آرامش هستند، نیروهای اطلاعاتی و امنیتی، شب و روز و بودن در کنار خانواده را بر خود حرام کرده‌اند تا مردم کشور با آسایش زندگی کنند.

شما عزیزان میتوانید برای تهیه این کتاب به سایت fa.bookiversity.ir مراجعه فرمایید.یا از طریق شماره های زیر  ۸۸۸۳۲۷۷۷ ،۰۹۳۷۸۶۲۰۴۰۶ به خرید این کتاب اقدام فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟