سبد خرید

نمایشگاه کتب تخصصی امنیتی، اطلاعاتی و دفاعی برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع امام حسین علیه السلام : نمایشگاه تخصصی کتب امنیتی، اطلاعاتی و دفاعی به همت انتشارات دانشگاه جامع امام حسین علیه السلام و با هدف ارتقای دانش مدیران و کارشناسان سازمانی با جدیدترین مباحث تخصصی این حوزه از تاریخ 25 بهمن ماه تا 7 اسفند ماه در محل دائمی نمایشگاه کتاب دانشگاه جامع امام حسین علیه السلام واقع در ضلع شمال شرقی میدان فردوسی تهران برگزار خواهد شد.

کتاب های این نمایشگاه در حوزه های امنیت، اطلاعات، حراست، پدافند غیرعامل، علوم دفاعی و دفاع مقدس و  با تخفیف های ویژه نمایشگاه از 10 تا 50 درصد اعطا می شود و  ناشران مختلف اعم از دانشگاه جامع امام حسین (ع)، دانشگاه مالک اشتر و برخی از ناشران تخصصی این حوزه کتابهای خود را در این نمایشگاه عرضه می کنند.

شایان ذکر است در این نمایشگاه تخصصی علاوه بر موضوعات فوق، کتاب های داستانی و تاریخی دفاع مقدس و کتب تقریظی مقام معظم رهبری از انتشارات سوره مهر، مکتب سلیمانی، شهید کاظمی، نشر جمکران و … نیز عرضه خواهد شد.

این نمایشگاه در تاریخ های فوق همه روزه از ساعت 9 تا 19 دایر می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با کتابهای قابل عرضه در این حوزه، سایت نمایشگاه به آدرس www.bookiversity.ir یا شماره 88832777 در دسترس می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Loading...
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟