حمایت کمیته امداد استان گلستان از جشنواره «نطق سلیمان»

حمایت کمیته امداد استان گلستان از جشنواره «نطق سلیمان»

به گزارش دبیرخانه جشنواره نطق سلیمان، کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گلستان با خرید ۵۴۰ جلد کتاب « نطق سلیمان»، مشارکت و حمایت همه‌جانبه‌ای از جشنواره «نطق سلیمان» داشت.

«جشنواره نطق سلیمان» با محوریت کتاب «نطق سلیمان» حاوی مجموعه سخنرانی‌های سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی است که دانشگاه امام حسین(ع) در راستای توسعه فرهنگ و مکتب سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، این جشنواره را  با شعار «سلیمانی نرم‌افزارِ مقاومت و الگوی مبارزه» به صورت مسابقه کتابخوانی برگزار می‌کند.

مطالعه این کتاب ارزشمند می‌تواند ضمن تکریم یاد و خاطره آن مجاهد اندیشمند و آشنایی مخاطبان با مکتب فکری ایشان باعث توسعه مکتب فکری سردار در جامعه شود. توسعه تفکرات این سردار شهید می‌تواند سبک زندگی ایرانی – اسلامی را متحول و باعث توسعه فرهنگ ایثار، رشادت و مردانگی در جامعه شود.

علاقمندان برای شرکت در جشنواره می‌توانند پس از خرید کتاب «نطق سلیمان» به سوالات آن پاسخ داده و جواب سوالات را به همره کد قرعه‌کشی مندرج در کتاب‌ها به شماره اعلامی پیامک نمایند.

در این راستا کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گلستان به منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در تعامل با دبیرخانه جشنواره نطق سلیمان با خرید ۵۴۰ جلد کتاب مشارکت فعالی در این جشنواره داشته است.

گفتنی است که به ۵۰ نفر از برندگان، پلاک طلا و بُن خرید کتاب اهدا خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *