حمایت استانداری فارس از جشنواره ملی «نطق سلیمان»

حمایت استانداری فارس از جشنواره ملی «نطق سلیمان»

به گزارش دبیرخانه جشنواره نطق سلیمان، استانداری فارس بر لزوم مشارکت و حمایت همه‌جانبه استانی از نخستین جشنواره ملی «نطق سلیمان» تأکید کرد.

«جشنواره نطق سلیمان» با محوریت کتاب «نطق سلیمان» حاوی مجموعه سخنرانی‌های سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی است که دانشگاه امام حسین(ع) در راستای توسعه فرهنگ و مکتب سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، این جشنواره را با شعار «سلیمانی نرم‌افزارِ مقاومت و الگوی مبارزه» به صورت مسابقه کتابخوانی برگزار می‌کند.

مطالعه این کتاب ارزشمند می‌تواند ضمن تکریم یاد و خاطره آن مجاهد اندیشمند و آشنایی مخاطبان با مکتب فکری ایشان باعث توسعه مکتب فکری سردار در جامعه شود. توسعه تفکرات این سردار شهید می‌تواند سبک زندگی ایرانی – اسلامی را متحول و باعث توسعه فرهنگ ایثار، رشادت و مردانگی در جامعه شود.

علاقمندان برای شرکت در جشنواره می‌توانند پس از خرید کتاب «نطق سلیمان» به سوالات آن پاسخ داده و جواب سوالات را به همره کد قرعه‌کشی مندرج در کتاب‌ها به شماره اعلامی پیامک نمایند.

استانداری فارس به منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در تعامل با دبیرخانه جشنواره نطق سلیمان از کلیه دستگاه‌های اجرایی استان خواست در جشنواره و مسابقه کتابخوانی نطق سلیمان مشارکت فعال داشته باشند.

گفتنی است که به ۵۰ نفر از برندگان، پلاک طلا و بُن خرید کتاب اهدا خواهد شد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *